Kattanj rá az új állásportálunkra és találd meg álmaid munkáját!
Karrier tanácsadás, segítünk Neked!
Site Manager
Tapasztaltaknak
Szakma
Hays
Célunk, hogy a megfelelő szakembert a megfelelő munkakörbe helyezzük el minden esetben. ...
Karrier szint
alkalmazott
Elvárt munkatapasztalat
0-1 év
Feltöltve
2017. augusztus 10.
Munkavégzés helye
Budapest
Szükséges nyelvtudás
angol
Határidő
visszavonásig
Kérünk, oszd meg az ismerőseiddel ezt az állást, hátha pont ezt a lehetőséget keresik.

Állás, pozíció leírása, feladat

Ipari ingatlanok fejlesztésével foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk Site Manager-t Pest megyei munkavégzéssel. A vállalat szakmai fejlődési lehetőséget, nemzetközi karrierlehetőséget és kiemelkedő juttatási csomagot kínál a leendő Site Manager számára.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

- kivitelezés helyszíni irányítása
- helyszíni kooperációkon való részvétel
- ütemterv szerinti haladás biztosítása
- alvállalkozói szerződések előkészítésében való részvétel
- projekt költségvetésének nyomonkövetése
- kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések biztosítása
- megrendelővel való kapcsolattartás

Elvárások a Site Manager felé:

- felsőfokú műszaki végzettség
- magabiztos angol nyelvtudás
- legalább 2 éves szakmai tapasztalat a magasépítésben (ipari létesítmények építése során szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- projekthelyszíneken történő munkavégzés vállalása

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el jelentkezését a hays.hu weboldalon.
A jelentkezési információkat regisztrált, és bejelentkezett álláskeresőként tudod megnézni, vagy ha itt megadod az e-mail címedet. Kérünk valós e-mail címet adj meg, mert oda is küldünk információkat!