Kattanj rá az új állásportálunkra és találd meg álmaid munkáját!
Karrier tanácsadás, segítünk Neked!
HR Koordinátor (Üllő)
Tapasztaltaknak
Szakma
Hays
Célunk, hogy a megfelelő szakembert a megfelelő munkakörbe helyezzük el minden esetben. ...
Karrier szint
alkalmazott
Elvárt munkatapasztalat
0-1 év
Feltöltve
2017. november 07.
Munkavégzés helye
Budapest
Szükséges nyelvtudás
angol
Határidő
visszavonásig
Kérünk, oszd meg az ismerőseiddel ezt az állást, hátha pont ezt a lehetőséget keresik.

Állás, pozíció leírása, feladat

HR koordinátor pozícióba keresünk új munkavállalót online értékesítéssel foglalkozó partnercégünk üllői telephelyére. Partnerünka kiemelkedő fizetésen felül utazás támogatást és hosszú távú munkalehetőséget biztosít, junior jelöltek számára egyaránt.

HR koordinátor legfontosabb feladatai:

  • mozgalmas és változatos feladatkör,
  • személyügyi adminisztrációs feladatok, HR adminisztráció,
  • munkavállalók be- és kiléptetéséhez kapcsolódó adminisztráció,
  • toborzás, kiválasztás teljes folyamatának támogatása,
  • álláshirdetések írása,
  • munkavállalók oktatásának szervezése.

Legfontosabb elvárások a HR koordinátor pozícióban

  • felsőfokú végzettség, vagy legalább 2 év HR területen szerzett tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • önálló munkavégző és jó stressztűrő képesség,
  • precíz és proaktív személyiség.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és szeretne egy mozgalmas és változatos feladatkört ellátó pozícióban dolgozni, kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem”gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

Ha esetleg ez az ajánlat lehetőség most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeiről kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.
A jelentkezési információkat regisztrált, és bejelentkezett álláskeresőként tudod megnézni, vagy ha itt megadod az e-mail címedet. Kérünk valós e-mail címet adj meg, mert oda is küldünk információkat!