Kattanj rá az új állásportálunkra és találd meg álmaid munkáját!
Karrier tanácsadás, segítünk Neked!
HR Generalista
Tapasztaltaknak
Szakma
Hays
Célunk, hogy a megfelelő szakembert a megfelelő munkakörbe helyezzük el minden esetben. ...
Karrier szint
alkalmazott
Elvárt munkatapasztalat
0-1 év
Feltöltve
2017. július 12.
Munkavégzés helye
Budapest
Szükséges nyelvtudás
angol
Határidő
visszavonásig
Kérünk, oszd meg az ismerőseiddel ezt az állást, hátha pont ezt a lehetőséget keresik.

Állás, pozíció leírása, feladat

Motivált HR generalistákat keresünk multinacionális gyártó partnerünk szigetszentmiklósi telephelyére. Partnerünk saját területén az egyik vezető globális szereplő, aki a magyar HR szervezet átszervezése és a csapat bővülése miatt keres tapasztalt HR generalistákat.
Partnerünk tapasztalatnak megfelelő fizetést és egyéb juttatásokat, nemzetközi csapatot és együttműködést a külföldi entitásokkal, továbbképzést és támogató, nyitott vezetést kínál az elkötelezett jelentkezőknek.
Legfontosabb feladatok a HR generalista számára:

  • Toborzási feladatok koordinálása, külső beszállítók kezelése
  • Teljesítményirányítási rendszer fejlesztése és menedzsmentje
  • Tréning és munkavállalói fejlesztő programok koordinálása
  • Új HR rendszer bevezetésének támogatása
  • Személyügyhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Legfontosabb elvárások a jelentkező HR generalistával szemben:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább egy év, de preferáltan 3 év tapasztalat generalistaként, vagy munkaügyesként elsődlegesen gyártási, vagy egyéb technikai területen
  • Munkajogi, learning and development, employer branding, vagy HR rendszer implementációs tapasztalat, lean ismeret előnyt jelent
  • Energetikus, elkötelezett, motivált, e mellett kedves és nyitott személyiség

Amennyiben a lehetőség felkeltette figyelmét, tapasztalata és képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.
A jelentkezési információkat regisztrált, és bejelentkezett álláskeresőként tudod megnézni, vagy ha itt megadod az e-mail címedet. Kérünk valós e-mail címet adj meg, mert oda is küldünk információkat!