Kattanj rá az új állásportálunkra és találd meg álmaid munkáját!
Karrier tanácsadás, segítünk Neked!
Construction Project Manager (út- és közműépítés terü
Tapasztaltaknak
Szakma
Hays
Célunk, hogy a megfelelő szakembert a megfelelő munkakörbe helyezzük el minden esetben. ...
Karrier szint
alkalmazott
Elvárt munkatapasztalat
0-1 év
Feltöltve
2017. november 23.
Munkavégzés helye
Budapest
Szükséges nyelvtudás
angol
Határidő
visszavonásig
Kérünk, oszd meg az ismerőseiddel ezt az állást, hátha pont ezt a lehetőséget keresik.

Állás, pozíció leírása, feladat

Construction Project Manager (út- és közműépítés területre)

Nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk számára keresünk projektmenedzsert út- és közműépítési területre Budapesten.

Az Ön új pozíciójához tartozó feladatok :
 - Út- és közműépítési projektek teljeskörű lebonyolítása, mely magában foglalja:
         Építési dokumentáció ellenőrzése,
         Tendereztetés és szerződéskötés felügyelete,
         Tervek szakmai véleményezése,
         A kivitelezés szakmai felügyelete,
         Műszaki átadás, átvétel koordinálása.
- Junior munkatársak támogatása (teljesítményértékelés, fejlesztés)

Mire van szüksége a sikerhez :
- Minimum 10 év építőiparban szerzett tapasztalat (építésvezetői múlt előnyt jelent)
- Út- és közműépítésben szerzett projektmenedzseri tapasztalat
- Stabil angol nyelvtudás
- Felelős műszaki vezetői végzettség

Mire számíthat partnerünktől:
- Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
- Kihívást jelentő projektek
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Kiváló juttatási csomag

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon
A jelentkezési információkat regisztrált, és bejelentkezett álláskeresőként tudod megnézni, vagy ha itt megadod az e-mail címedet. Kérünk valós e-mail címet adj meg, mert oda is küldünk információkat!